Svatební servis

Svatební den je výjimečná událost ve vašem životě, kdy se chcete cítit jedinečná a neodolatelně krásná. K tomu je ideální svěřit se do rukou profesionálů a v klidu si vychutnávat svůj den.

Svatební make-up

Svatební make-up je specifickou oblastí, protože musí být přirozený, aby jste se cítila sama sebou, ale zároveň i dostatečně výrazný pro fotografii a večerní party. Dlouhý svatební den a často extrémní teploty kladou vysoké nároky na trvanlivost, které při líčení běžnou kosmetikou nedosáhnete. Soustředím se tedy na výběr dlouhodržících a voděodolných produktů a také na dokonalé propracování, aby vše vydrželo až do pozdních nočních hodin. Ke svatebnímu make-upu provedeme v dostatečném předstihu zkoušku, kde společně vybereme odstíny, intenzitu a celkový styl líčení. Výhodou zkoušky je možnost konzultovat líčení se svým okolím a také otestovat jeho odolnost. Doporučím také produkty vhodné pro „údržbu“ v průběhu svatby.

Svatební účes

Svatební účes je jedna z nejvýraznějších ozdob každé nevěsty, proto je třeba jeho volbě věnovat velkou pozornost. Výběr vhodného svatebního účesu se řídí řadou faktorů jako je styl svatby i šatů, tvar obličeje, kvalita vlasů, délka vlasů a v neposlední řadě vkus nevěsty.
Nejdůležitějším kritériem je však vždy to, zda se v účesu cítíte dobře a přirozeně.
Zkouška účesu probíhá dohromady se zkouškou líčení, což vám umožní posoudit kompletní vzhled. Účes na zkoušce nevypracovávám do úplných detailů, aby bylo možné dělat více variant, ze kterých si vyberete tu nejlepší. Pokud toužíte po hustších nebo delších vlasech, ačkoliv vám je příroda nenadělila, je možné účes vylepšit pomocí příčesků z pravých vlasů, které mám k zapůjčení. Účes můžeme doladit vhodnou ozdobou (květiny, brože, čelenky), kterou vám v rámci služby zapůjčím zdarma. Můžete vybírat z cca 70 kusů ozdob různých stylů i barev tak, aby váš účes byl opravdu slavnostní. Zkouška líčení a účesu trvá přibližně 3 hodiny.

V den D vás nalíčím a učešu přímo v místě příprav, aby jste měla maximální pohodlí. Make-up zabere zhruba 60 min, na účes si vyhraďte cca 60-90 min. Na přání se mohu postarat i o vaše svatební hosty, kdy na make-up je třeba 30 minut, stejně tak na účes.

Objednání doporučuji ideálně 5-9 měsíců předem, lze se však domluvit jakkoliv podle vašich potřeb. Svatební servis je k dispozici v Praze, Brně a jejich okolí, další lokality dle dohody. Pro potvrzení termínu je třeba uhradit nevratný rezervační poplatek ve výši 50% z předpokládané ceny služby. Hodnota poplatku bude odečtena z celkové ceny, respektive použita na úhradu zkoušky.

Refresh líčení a účesu

V rámci svatebního servisu si můžete objednat Refresh líčení a účesu kdykoliv v průběhu dne. V dohodnutý čas za vámi přijedu a dám do pořádku všechny drobné nedostatky, které způsobil náročný svatební den. Ideální čas pro Refresh je po focení, po obědě nebo před začátkem večerní party.

AllDayCare servis

Jedinečný den si žádá jedinečné služby. Rezervujte si AllDayCare servis a budu vám a vašim svatebčanům k dispozici v průběhu celé svatby. Pohlídám rtěnku po polibku, opravím oči po slzách, upravím spadený vlásek na focení, vyměním ozdobu do vlasů po focení a mnoho dalšího. AllDayCare zahrnuje líčení a účes nevěsty včetně zkoušky, 3 x líčení a česání svatebčanů (lze měnit dle přání), asistence při focení, úpravy make-upu a vlasů během celého dne pro nevěstu i svatebčany. Celkem se vám budu věnovat cca 10 hodin, které se časově přizpůsobí vašim potřebám. Tuto službu doporučuji objednat cca 10-12 měsíců předem.