Osobní kurz líčení

Nevíte si rady s líčením? Potřebujete v práci vypadat reprezentativně, ale nevíte, jak na to? Máte doma spoustu líčidel, ale neumíte je použít? Líčíte se každý den, ale víte, že to není ono? Nebo se nelíčíte vůbec a chtěla by jste začít? Právě pro vás je vhodný Osobní kurz líčení.

Na kurzu nejdříve probereme vaše běžné návyky v líčení a protřídíme vaši kosmetickou výbavu. Projdeme si správné postupy líčení krok za krokem – zejména správný výběr a nanášení make-upu, korektorů, tvářenky, očních stínů aj. Poradím vám, jaké barvy a produkty používat, aby jste nejlépe podtrhla své rysy a zakryla nedostatky. Také vás naučím používat štětce a triky profesionálů, které vám líčení výrazně usnadní. Během tohoto sezení si make-up také natrénujete – polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama. Vyzkoušíte si také stupňování líčení – od nenápadného denního až po výrazné večerní. Naučíte se především rychlý make-up pro každý den, který vám zabere jen pár minut, a přesto budete vypadat krásně upravená. Pokud vás zaujme kosmetika, kterou používám, můžete si u mě vybrané produkty zakoupit.

Kurz líčení zabere zhruba 3 hodiny a výborně se hodí jako dárek pro jakoukoliv slečnu či dámu. Kurz si můžete užít i společně s kamarádkou (max. 3 osoby). Tato služba je k dispozici v Brně.