Vizážistické kurzy

Sníte o kariéře make-up artisty/ky? Vždycky vás bavilo líčení, ale nejste si jistý/á, jak pokračovat dál? Nebo už líčíte, ale chcete se naučit nové triky a techniky? Začínáte s hairstylingem? Máte pocit, že vaše účesy nemají ten správný šmrnc?

Pokud si v duchu říkáte ANO, ráda se s vámi podělím o své zkušenosti z 10-leté praxe. Můžete absolvovat skupinový kurz na vybrané téma, kde se budeme krátce věnovat důležité teorii a poté především praxi na modelkách. Aktuální kurzy najdete níže:

Momentálně nejsou k dispozici žádné termíny kurzů.

Oceňujete-li spíš individuální přístup a chcete mít kurz sestavený přímo na míru vaší pokročilosti a zaměření, využijte individuální kurz make-upu nebo hairstylingu. Tento typ kurzu oceňují především ti, kteří již nějaké zkušenosti mají, ale chtějí rychle a efektivně pracovat na svých dovednostech bez toho, aby opakovali to, co už umějí. Kurz je možné sestavit na libovolné téma, oblíbené jsou například fotomake-up, glamour make-up, linky a obočí, svatební make-up, pánský make-up, svatební hairstyling, drdoly, vlny atd. Délka i cena kurzu jsou závislé na konkrétním tématu.